Sales Specialist pro Amazon

Říčany u Prahy

Společnost Jarabák je online lídrem v segmentu zahradní techniky a největším prodejcem robotických sekaček v České republice.

Aktuálně do našeho hejna hledáme nové Jarabáče, které přiletí na volnou pozici Obchodního specialisty pro Amazon. Na této pozici budete plně zodpovědní za prodejní kanál Amazon, využívat stávající skladové portfolio a vytvářet a provádět strategie pro navyšování podílu na trhu.

Pokud ti není Amazon cizí a chceš novou výzvu, pak hledáme právě tebe.

Popis pozice:

Co bude spadat pod tvé křídlo?

Co od tebe očekáváme?

Co ti na oplátku nabízíme?

Místo výkonu práce: Říčany u Prahy
Nástup možný od: Ihned

Zajímavé benefity:

Neomezené množství kávy

V kancelářích máte k dispozici vždy kvalitní čerstvě umletou kávu.

Příspěvky na stravu

Za každý den v práci dostanete příspěvek na stravování.

Zkrácená pracovní doba

U nás se pracuje pouze 37,5 hodin týdně a to za stejných podmínek. Ročně tak ušetříte 16 pracovních dní (přes 120 hodin)!

Multisport benefit

Nabízíme dotovaný program Multisport benefit, díky kterému máte výhodný přístup do mnoha sportovních a welness center.

Slevy na sortiment

Cokoliv z nabídky Jarabáka i jeho dodavatelů můžete mít za skvělou cenu.

Home-office

Po domluvě se šéfem je možné využívat práce z domova (nebo z pláže).

Výhodný mobilní tarif

Možnost využít výhodné mobilní tarify i pro soukromé telefony.

Dodávka na stěhování

Na stěhování nebo opravdu velký nákup je možné si domluvit zapůjčení Jarabácké dodávky.

Pružná pracovní doba

Přizpůsobte práci svému vlastnímu režimu a posuňte si pracovní dobu tak, aby Vám to vyhovovalo.

Provize z prodeje

Na úspěchu pobočky se podílíte spolu se svým týmem. Čím víc se daří pobočce, tím víc se daří Vám.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás na:

+420 313 037 477

kariera@jarabak.cz

Sledujte nás na sítích:

Hnízda ptáka Jarabáka:

Pracoviště Jarabáka

Údaje o společnosti:

Jarabák s.r.o.
Horova 347/2
251 01 Říčany
IČ: 03078345
DIČ: CZ03078345