Pracovník zákaznické podpory

Říčany u Prahy

Hledáš novou práci, kde bys mohl/a zahnízdit?

Aktuálně do našeho hejna hledáme nové Jarabáče s příjemným vystupováním, které se uhnízdí na pozici pracovníka zákaznické podpory.

Pokud jsi tedy pták zodpovědňák, co rád naslouchá a štěbetá, pak hledáme právě tebe

Popis pozice:

Co bude spadat pod tvé křídlo?

Co od tebe očekáváme?

Co pro tebe může být výhodou?

Co ti na oplátku nabízíme?

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Říčany u Prahy

Zajímavé benefity:

Neomezené množství kávy

V kancelářích máte k dispozici vždy kvalitní čerstvě umletou kávu.

Příspěvky na stravu

Za každý den v práci dostanete příspěvek na stravování.

Zkrácená pracovní doba

U nás se pracuje pouze 8 hodin (o půl hodiny méně) a to za stejných podmínek.

Multisport benefit

Nabízíme dotovaný program Multisport benefit, díky kterému máte výhodný přístup do mnoha sportovních a welness center.

Slevy na sortiment

Cokoliv z nabídky Jarabáka i jeho dodavatelů můžete mít za skvělou cenu.

Výhodný mobilní tarif

Možnost využít výhodné mobilní tarify i pro soukromé telefony.

Kariérní růst

Jarabák rychle roste a Vy můžete také.

Dodávka na stěhování

Na stěhování nebo opravdu velký nákup je možné si domluvit zapůjčení Jarabácké dodávky.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás na:

+420 313 037 477

kariera@jarabak.cz

Sledujte nás na sítích:

Hnízda ptáka Jarabáka:

Pracoviště Jarabáka

Údaje o společnosti:

Jarabák s.r.o.
Edvarda Beneše 467/7
251 01 Říčany
IČ: 03078345
DIČ: CZ03078345